do kasy suma: 0,00 zł

Pomoce edukacyjne dla dzieci

Pomoce edukacyjne dla dzieci

Kreatywne, angażujące pomoce dydaktyczne do domu i nie tylko.

Pomoce dydaktyczne już nie będą się kojarzyć ze szkołą i nudnymi ćwiczeniami w celu wałkowania materiałów ze szkoły. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drodzy rodzice, fajne Przedmioty edukacyjne dla dzieci, które wspomagają naukę, wspierają i bawią. Jest to świetna pomoc w nauce, którą można wykorzystać podczas zabawy, gry z dzieckiem do ćwiczenia alfabetu, budowania słów, zdań, dodawania, odejmowania nauki tabliczki dzielenia i mnożenia.

Dzięki nim, możemy pracować z naszymi dziećmi nad wydłużaniem czasu skupiania uwagi, szukaniem zależności przyczynowo-skutkowych czy wypracowywaniem motoryki małej, prawidłowego chwytu u przedszkolaków. Z kreatywnymi pomocami dydaktycznymi dla dzieci nawet nauka literek czy cyferek nie musi być nudna.

Nauka już nie będzie nudna dzięki wielofunkcyjnej tablicy kredowo - magnetycznej. Tablice edukacyjne wyposażone w zestaw magnesów cyfr i liter z których można układać słowa, rozwiązywać zadania z dodawania i odejmowania, rysować, kolorować. Czarna strona tablicy służy do pisania i rysowania kredą. Biała strona tablicy doskonale nadaje się do pisania mazakami. Dodatkowo można do niej przyczepiać magnesy, układać je w słowa.

Malowanie, rysowanie kredą, to jedno z ulubionych zabaw dzieci, niestety nie zawsze możemy znaleźć odpowiedni kawałek chodnika , na którym dziecko może bawić się beztrosko. Malowanie na chodniku wymagają kawałka wolnej przestrzeni na zewnątrz, a rysowanie kredą na tablicy wewnątrz też będzie ekscytująca zabawą.

Tablica została wyposażona w liczydło oraz zegar. Dodatkowo zestaw pomoże w szybki i łatwy OBRAZOWY sposób poznać zasady odczytywania godzin i podstawowych działań matematycznych.

Proponowane przez nas pomoce edukacyjne, będą stanowić źródło przedniej zabawy i jednocześnie będą mieć wspaniały wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Nasze przedmioty wykonane są z przyjaznych i bezpiecznych materiałów, wysokiej jakości drewna, są estetyczne i ozdobią pokój każdego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl