do kasy suma: 0,00 zł

Mata edukacyjna dla niemowląt - czy warto kupować?

Mata edukacyjna dla niemowląt - czy warto kupować?

Wielu rodziców zastanawia się czy MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLAKA to odpowiedni wybór. Odpowiadamy - jest to niezbędny element wyposażenia pokoju niemowlaka.

Zalety MATY EDUKACYJNEJ to możliwość początkowej samodzielnej zabawy dziecka. Kolorowe, wiszące maskotki mogą zainteresować i pobudzić najmniejsze maluszki do odkrywania kolorów, konturów, dźwięków. Interaktywne szeleszczące czy grzechoczące zawieszki aktywizują dzieci już do pierwszej zabawy. Jest to idealny sposób na odkrywanie świata pełnego barw, dźwięków, kształtów.   

MATY EDUKACYJNE wpływają pozytywnie na wzrok i motorykę niemowlaków. Wiszące elementy , rozłożone nad matą będą zachęcać do wyciągania rączek, chwytania i przemieszczania się. 

Nasze MATY EDUKACYJNE wyposażone są w różnorodne elementy szeleszczące, grające, świecące z wieloma bodźcami, które pobudzą dziecko do wyciągania raczek, ćwiczenia chwytu, przemieszczania się po macie, ćwiczenia słuchu i wzroku.

Dzięki MACIE EDUKACYJNEJ i obserwacji niemowlaka podczas zabawy możemy wcześniej wychwycić, mogące zaważyć na późniejszym rozwoju, zaburzenia słuchu, wzroku lub motoryki. Im wcześniej ujawnione, dostrzeżone przez rodziców, a niepokojące zachowania niemowlaka i skonsultowane z lekarzem, tym szybsza interwencja i rehabilitacja.

Dlatego też niezależnie od ceny, rozmiaru i ilości znajdujących się w zestawie dodatków, MATA EDUKACYJNA będzie na pewno trafionym zakupem. Biorąc pod uwagę fakt iż jest to inwestycja w prawidłowy rozwój naszego dziecka i nasz wewnętrzny spokój, że niczego nie przeoczyliśmy jako rodzice.

MATA EDUKACYJNA świetnie sprawdzi się w różnych miejscach do których zabieramy naszego szkraba, ponieważ jest lekka łatwa w składaniu i rozkładaniu. Maluch będzie miał w innym, obcym dla niego miejscu swoją rzecz, którą zna i świetnie się bawi.

Prezentowane i polecane przez nas MATY EDUKACYJNE są kolorowe wykonane z dbałością o każdy szczegół, bezpieczne dla dziecka , mięciutkie, które udekorują pokój maluszka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl